Hakkımızda
 
Hizmet anlayışı ve tecrübesi ile sektörde kendini kanıtlamış olan firmamız, profesyonel ve dinamik ekibi ile ülkemizin önde gelen sanayi ve ticaret kuruluşlarına müşavirlik hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için çalışan takipçi ve nitelikli kadrosu ile sektöre çağdaş ve etkin bir soluk getirmekte, etik değerlere bağlı bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği ortamı içerisinde çağdaş, hızlı ve etkin hizmet vermekteyiz.

İthalat ve ihracat işlemini yaptığımız tüm firmalara 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve ona bağlı Gümrük Yönetmeliği ve ilgili mevzuat değişiklikleri, etkin iletişim sistemi olan internet ve diğer iletişim araçları ile firmalara bildirilmektedir.

Hizmet verdiğimiz firmaları aylık periyodlarda ziyaret eden Gümrük Müşavirlerimiz, firmaların Gümrük Mevzuatına ilişkin sorunlarına çözüm getirmekte ve müşterilerimize ücretsiz Gümrük Danışmanlığı Hizmeti vermektedirler.

Gümrük Müsteşarlığı ile firmamız arasında geri dönüşüm program aracılığı bilgisayar bağlantısı bulunduğundan, beyannameler firmamızda bilgisayarda doldurulmakta ve EDİ programı ile anında tescil edilmektedir.

Motor kurye görevlilerimiz, evrakları en kısa sürede İstanbul’un her yerine ulaştırma imkanı sağlamakla birlikte, firmalardan ithalat ve ihracata ait evrakların alınması ve firmalara teslim edilmesi işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

Anasayfa  ·  Hakkımızda  ·  Hizmetlerimiz  ·  Güneş Online  ·  Bize Ulaşın Tüm hakları saklıdır. © Güneş Gümrük